04.02.2015

«До школи готові!»

Зустріч дошкільнят зі своїми майбутніми вчителями

    В старших групах «Бджілка» і «Ромашка» пройшли відкриті заняття, які відвідали не тільки вихователі ясла-садка №26, але й вчителі початкових класів ЗОШ №12. 

Майбутні першокласники показали свої знання з розділів програми «Математична скарбничка», «Мова рідна, слово рідне», «Грамота». На заняттях було використано багато матеріалу у віршованій формі –це і настанова перед заняттям, і чистомовки, і пальчикова гімнастика; а також багато цікавих дидактичних ігор: «З якої хмарки сніжинка» «Чим різняться слова» «Назви зимове слово» «Зимуючі-перелітні птахи» «Назви одним словом» «Порахуй» «Склади з частин ціле» тощо. Вихователі звертали увагу дітей на правильність вимови слів, приділяли увагу кожній дитині під час виконання індивідуальних завдань. Вчителі початкових класів подякували за добру підготовку дошкільнят, відмітили різноманітність розвивального середовища в групах, затишність та сприятливу атмосферу ясла-садка. Наприкінці гості пригостили дітей солодощами та запросили до школи своїх майбутніх учнів.

 

На 2012 – 2013 рік було складена угода зі ЗОШ № 12. Діти приймали участь у святі першого дзвоника, були організовані екскурсії класної кімнати, шкільної бібліотеки. Школярі подарували дошкільному закладу новорічну виставу.