14.04 .2016

"Творити добро - гарний приклад"

Співпраця зі спонсорами

Антонівський ясла-садок №26 славиться на весь район Східний своїм квітучим зовнішнім виглядом. І це не тільки заслуга працівників ясла –садка. Батьки та діти також старанно дбають про свій улюблений дитсадок, щоб він розквітав на радість всім. Аби привести до ладу і подвір’я і територію дошкільного закладу №26 однієї ініціативи та робочих рук замало, тому представники батьківського комітету логопедичної групи №5 не розгубилися і звернулися по допомогу до представників депутатської групи «Діловий Херсон». У найкоротший термін вже мають і результат – на майданчику групи «Бджілки» з’явився затишний павільйон.  Діти із задоволенням грають в ньому, мають змогу перебувати на свіжому повітрі в будь – яку погоду.

 

Адміністрація ясла –садка №26, вихователі та батьки щиро вдячні шефам за таку необхідну допомогу в обладнанні  дитячого майданчика. Колектив дитсадка вважає, що творити добро для інших – це добрий приклад для наших дітей, який обов’язково принесе свої плоди в майбутньому.

Співпрацюємо з шефськими організаціями

 

    Антонівський  ясла-садок комбінованого типу Херсонської міської ради плідно співпрацює з шефськими організаціями:  Головним управлінням Пенсійного фонду України у Херсонській області та Приватним підприємством  «Оригінал Авто».

       Головне управління Пенсійного фонду України у Херсонській області, надали допомогу у вигляді канцелярський товарів, ялинки для проведення новорічних світ.  

       Приватним підприємством  «Оригінал Авто»:

Встановлено павільйон на ігровому майданчику ясельної групи №1.

-  Діти отримали  подарунки до Дня Святого Миколая.

 В Міжнародний День людей з особливими потребами 2 дітей були охоплені увагою  Юрія Рожкова.

 

 

        Адміністрація, діти та батьки, завжди запрошують шефів на свята у ясел - садок. Щороку діти відвідують шефів з святковим концертом  на Різдвяна свята.