Вихователі:

 

 

Сухенко Крістіна В`ячеславівна

 

 

 

 

 

 

                                         Наш девіз:

«В казці добре всім нам жити,

Будемо вчитись та дружити»

 

Наше кредо:

«Віримо в талант і творчі

сили кожного вихованця.

 Людина – неповторна»

"Золота осінь"

 

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий уваги!

 

Вистава "Карлик Ніс"

Залучення маленької дитини до світу мистецтва – це прекрасна можливість збагатити його духовний світ, зробити малюка сприйнятливим до таких красивих речей, як музика, література і театр. Театральне мистецтво розвиває в дитині цінні моральні та культурні якості, допомагає йому проявити фантазію, стати уважнішими по відношенню до оточуючих. Особливою силою впливу володіють лялькові вистави. Малюкам властиво наділяти ляльок живими якостями, придумувати їм характерні ролі, і коли ляльки оживають в казковій постановці, то діти з радістю стежать за процесом.

Колективна робота

"Моя родина"

Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, правдивості, любові до всього живого. Батьки – головні природні вихователі дитини. Основний чинник у формуванні особистості – це виховний клімат в сім’ї. рідна домівка – не тільки місце притулку, дах над головою, а й родинне вогнище, місце захисту від життєвих негараздів.